بروشور

بازگشت به وبلاگ

بروشور

بروشور

بروشورهای تاثیرگذار رابطه مترادفی با یک تجارت موفق دارند. آن ها به مشتریان قابلیت مرور مختصر و درگیرکننده از محصولات یا خدماتی که تجارت شما فراهم می آورد را می دهد. این خصوصیت بروشور را بهترین راه حل چاپ دیجیتال برای ارائه و نمایش تجاری می سازد. بروشورهای پرمحتوا و مناسب که از جذابیت و نشاط کمی برخوردار هستند معمولاً در جذب مشتری با شکست روبرو می شوند. بنابراین در این مقاله نکاتی را بیان میکنیم تا به شما در تهیه یک بروشور مفید و مهیح برای جذب مشتری کمک کند.

بروشور چیست؟

همانطور که ذکر شد، بروشورهای چاپ شده یک راه موثر در برجسته کردن محصولات، خدمات، اطلاعات دسترسی و تماس و … از تجارت شما است. کاربرد آن ها بسیار متنوع هستند.

مزایای بروشور

  • توزیع و پخش راحت
  • افزایش اعتبار برند
  • اثربخشی در هزینه های تبلیغاتی
  • شناخت موثر محصولات و خدمات

نحوه ساخت یک بروشور

طراحی با تمرکز محوری روی برند: به خاطر داشته باشید یک بروشور چاپ شده یک توسعه ای برای تجارت شما است. بنابراین امری ضروری است که ارزش های اصلی برند خود را تعیین کرده و طوری طراحی بروشور را انجام دهید که با سایر کانال های ارتباطی مانند وبسایت یا شبکه های اجتماعی مطابق باشد.

هرچه کمتر، بهتر: در طراحی بروشور همیشه پیشنهاد می شود که از طراحی های ساده، واضح و فونت های خوانا استفاده شود.

کیفیت اهمیت بالایی دارد: ترکیب تصاویری با رزولوشن و کیفیت بالا با کاغذهایی مرغوب و مناسب برای ساخت یک بروشور تجاری عالی ضروری است. وقتی مشتریان به زمان و تلاشی که شما برای تهیه بروشورهای چاپ شده گذاشته اید توجه می کنند، به نحوی قانع می شوند که شما این تلاش و زمان را برای آن ها نیز خرج می کنید.

نحوه تا زدن بروشور

روش های مختلفی برای تا زدن یک بروشور تجاری وجود دارد

تا زدن از نیمه: ورق کاغذ از وسط یک تا خورده و بروشور چهارصفحه ای را تولید می کند.

تا زدن مدل Z: تای مدل Z دو بار تا خورده و شش صفحه تولید می کند.

تا زدن مدل Z

تازدن مدل رول: بخش خراجی بروشورهای رول شده روی دیگری تا شده و سه بخش جدا از هم تولید می کند.

تازدن دروازه ای: لبه های خارجی به سمت وسط تا زده می شوند.

 

مجموعه پیروزگر وارد کننده انواع کاغذهای با کیفیت مخصوص چاپ است. کاغذهای کتد و گلاسه دورو برای چاپ بروشور بسیار مناسب می باشند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ