جوهر اپوکسی

بازگشت به وبلاگ
جوهر اپوکسی

جوهر اپوکسی

جوهر اپوکسی

جوهر اپوکسی که به صورت تمبرهای لاستیکی و طبیعی هستند یکی از روش های محبوب ساخت متد هستند. جوهر اپوکسی در دو نوع یک بخشی و دو بخشی موجود است.

جوهر اپوکسی

جوهر ماندگاری همچنین همچنین حامل یک جوهر مقاوم سالونت است که مشخصات خیلی خاصی ندارداما زمان خشک شدن آن سریعتر از جوخر اپوکسی است. هر کدام از این سه مدل جوهرها مزایای مشخصی را پیشنهاد می دهند که بسته به نیاز کاربری انتخاب می شوند:

جوهر دو جزئی اپوکسی

یک سیستم اپوکسی دو بخشی یکی از ماندگارترین و مداوم ترین جوهرهای موجود است که برای نشانه گذاری سطوح سخت استفاده می شود. این جوهر در مقابل سالونت ها، مواد شیمیایی، هیدوکربنها مقاومت نشان می دهد و در برابر دماهای بالای ۳۱۵ سانتیگراد نیز دوام دارد. زمان خشکی این جوهرها ۶ تا ۸ ساعت در دمای اتاق است. که با اضافه کردن گرما به محیط می توان زمان درست شدن آن را کاهش داد. همچنین ۴ تا ۷ روز کاری برای نهابت چسپندگی طول می کشد. برای استفاده آنی نیاز به یک کاتالیزور اضافی است که معمولاً به صورت ست با جوهر به فروش می رسد. این جوهر برای ساخت سرامیک، فنولیک، پلی استر، ملامین، سیلیکون، فلزات و … مناسب می باشد.

جوهر اپوکسیجوهر یک جزئی اپوکسی

این جوهر در مقابل اکثر سالونت ها و رقیق کننده ها مقاومت می کند و از رزین اپوکسی واقعی ساخته شده است. عملکرد عالی و استفاده راحت دارد. زمان خشکی آن ۱۰ ثانیه برای لمس دست و تا ۴ ساعت برای خشکی کامل است. پیشنهاد شده برای کد گزار رولی، پرینتر نیمه فلکسی یا استمپ های دستی و صنعتی هستند. رنگ های مشکی، سفید، آبی و قرمز آن موجود است.

جوهر اپوکسیجوهر مقاوم سالونت

این جوهر طوری طراحی شده که در مقابل الکل، رقیق کننده ها، حلال های تمیز کننده، آب و صابون و … مقاوم باشند. هر چه اثر چاپ بیشتر طول بکشد که خشک شود مقاومت آن بیشتر است. از جمله موارد استفاده در فلزات، پلاستیک، مدارهای مجتمع چاپ شده پلی اتیلن و پلی پروپیلن هستند. رنگ های مشکی، سفید، آبی و قرمز آن موجود است.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ