کاغذ پروفینگ

بازگشت به وبلاگ
کاغذ پروفینگ

کاغذ پروفینگ

کاغذ پروفینگ

کاغذ پروفینگ شباهت زیادی از نظر انعکاس نور و خواص شفافی و روشنی به کاغذهای فتوگلاسه معمولی دارند. اما از لحاظ وزن سبک تر و ارازن قیمت تر هستند. این کاغذ ها بعد از چاپ بلافاصله خشک می شوند.

امروزه با پرینترهای جوهرافشان و لیزری رنگی با کیفیتی که به طور گسترده در همه جا از خانه تا اداره موجود است، در کنار نرم افزارهای طراحی و گرافیکی با کاربری آسان، هر کسی می تواند محصولات چاپی با کیفیت و حرفه ای تولید کند. نیاز به کارت ویزیت،بروشور و سایر روش های تبلیغاتی و پسترهای چاپی به مرور زمان در تبلیغ و نشان دادن حوزه فعالیت هر تجارتی احساس می شود.

کارآمدترین روش برای تشخیص درستی عکس یا سند چاپی تهیه یک نسخه پیش از چاپ است. این نسخه تاییده و نمایشی را روی کاغذ پروفینگ چاپ می کنند. این کاغذ به علت خصوصیات عالی ذکر شده می تواند گزینه مناسبی برای ارائه کیفیت، زیبایی و خصوصیات چاپ باشد. معمولاً متصدی چاپ یک نسخه پروف یا اثبات برای مشتری چاپ می کند تا مشتری قبل از چاپ تیراژ بالا آن را تایید کند.

کاغذهای گلاسه پروفینگ در ابعاد مختلف در حالت رول و شیت در بازار موجود است. این کاغذها سطحی بسیار شفاف و منعکس کننده نور دارند. اغلب به علت نازکی این کاغذها برای به نمایش گذاشتن به عنوان نمونه و برای بلند شدن عمر کاغذ لمینیت می شوند.

اپسون از بهترین تولید کنندگان این کاغذ ها است. که در چند مدل به بازار عرضه شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ