۳ مسیر چاپ فراتر از CMYK

بازگشت به وبلاگ
3 مسیر چاپ فراتر از CMYK

۳ مسیر چاپ فراتر از CMYK

۳ مسیر چاپ فراتر از CMYK

۳ مسیر چاپ فراتر از CMYK : در یک محیط اقتصادی رقابتی که بسیاری از صنایع در تکاپوی دیجیتالی شدن هستند، صنعت چاپ پیشرفت های بسیاری (چاپ دیجیتال) داشته است. شرکت های چاپ دیجیتال ارائه قابلیت های بیشتر، کیفیت برتر و انعطاف بیشتر با قیمت و هزینه های پایین تر را سر لوحه کار و تقویت خود کرده اند.

این وبلاگ به سه مسیری که صنعت چاپ را فراتر از CMYK برده است نگاه می کند.

۱٫طیف رنگی افزایش یافته با جوهرهای خشک مخصوص

۲٫رنگ سفید

۳٫خلق آثاری جذاب با نقره ای و طلایی

3 مسیر چاپ فراتر از CMYKچاپ دیجیتال: طراحی شده برای پیشرفت

بازار دیجیتال به علت نیاز شرکت های چاپ برای تولید محصولاتی با کیفیت و قیمت خوب با تکنولوژی رو به رشد باشد، متولد شد. تاریخچه چاپ از CMYK ریشه گرفته است، اما حرکت به سمت چاپ دیجیتال و پیشرفت های دیجیتالی راه طیف جدید از رنگ ها به خصوص سفید و متالیک را به همراه کیفیت، انعطاف و سرعت بیشتر را باز کرده است. تکنولوژی چاپ دیجیتال که مشتریان متقاضی آن هست و بازاری ۸۱۳ میلیون دلاری در سطح جهان را در اختیار خود قرار داده است، پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۰ رشد ۲۷% درصدی داشته باشد.

پرینترها در حال حاضر از طیف وسیع از جوهرها از جکله جوهرهای خشک تخصصی استفاده می کنند و یک محدوده رنگی جدید که تنها مزیتی نیست که این جوهرها ارائه می دهند.

۱٫طیف رنگی افزایش یافته با جوهرهای خشک مخصوص

پرینترها با جوهرهای خشک مخصوص محدوده رنگ وسیعتر و بهتری را ارائه کرده که قابلیت چاپ تا ۱۲۰ صفحه در دقیقه را با رزولوشن ۲۴۰۰dpi دارند. این بدان معنا است که شرکت ها مجبور به قربانی کردن کیفیت در ازای سرعت نیستند.

شرکت های چاپ می توانند اجرای کوتاه تری را مهیا کنند (نیراژ چاپ زمان کمتری می برد) و شخصی سازی و سفارشی سازی بهتری را ارائه دهند. همچنین چاپ بر حسب تقاضا نیز ممکن شده است. بنابراین پرینترها می توانند یک مخزن اسناد مجازی عمل کنند و قابلیت های پیشرفته چاپ ارائه دهند.جریان کاری اتومات پرینترها با عث دخالت و دستکاری کمتر انسان در روند چاپ می شود. وقتی تمام این مزایا ترکیب می شوند تفاوت بسیار بزرگی در هزینه های راه اندازی و تولید و زنجیره دخایر تجارت می شود.

۲٫رنگ سفید (سفید سیاه جدید است)

تحقیقات بازار صورت گرفته نشان می دهد که سفید در بازار چاپ رنگ خاص به حساب میاد که تقاضای زیادی پیدا کرده است. سفید رنگی است که اولین بار زیراکس برای پرس iGen 5 با نام جوهر خشک سفید وارد بازار کرد. با این رنگ می توان سفیدی براق و زیبا روی سطوح رنگی چاپ کرد.

جوهر سفید زیراکس یک راه حلی منحصر به فرد به جای دو برابر کردن روشنی و بالابردن ظرفیت جوهرهای دیگر برای چاپ دیجیتال ارائه می دهد و یک معیار صنعتی جدید به وجود می آورد.

3 مسیر چاپ فراتر از CMYK

۳٫خلق آثاری جذاب با نقره ای و طلایی

درس هایی یاد گرفته از ساخت جوهر خشک سفید برای استفاده مفید از سایر رنگ های فراتر از CMYK به کار گرفته می شود. با بکارگیری تونرهای EA کوچکتر و جوهرهای خشک مخصوص دیگر چاپ طلایی و نقره ای متالیک نیز ممکن می شود.

استمپ فویل دیجیتالی در گذشته امکان تولید رنگ های متالیک در کیفیت بالا را برای شرکت های چاپ ممکن می کرد. امروزه جوهرهای خشک متالیکی که باز شرکت زیراکس بازار آن را در دست دارد، کیفیت بهتری را با ظاهری زیبا و حقیقتاً متالیک تولید می کند.

3 مسیر چاپ فراتر از CMYKفراتر از CMYK

تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که خریداران حاضر به پرداخت ۲۴ تا ۸۹ درصد هزینه بیشتر برای کارهایی زیباتر از CMYK هستند. با سود بالقوه چاپ دیجیتال که با به کارگیری تکنولوژی های جدید تخمین زده می شود تا ۴۰۰ % باشد، استفاده از این تکنولوژی را به صرفه می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ